ניתן לשלם גם בכרטיס אשראי עד 12 תשלומים

כתוב את הכותרת כאן

מערכת ניקוז מי גשמים

בור ניקוז

תכנון יעיל של מערכת ניקוז מי גשמים לביוב או ניקוז מי גשמים בגינה יכול להגן על חלקים שונים של הבית מפני חשיפה ממושכת ומיותרת לנזקי המים, להגן על הגינה מפני הצפות, כמו גם על חלקים תת קרקעיים של המבנה, כמו מרתף ומקלט.
חברת עידן קידוחים עוסקת בביצוע קידוחים לצורך הקמת מערכות ניקוז, באמצעות כלי עבודה מתקדמים במיוחד, צוותים מיומנים, בסיס ידע רחב ושנים רבות של ניסיון.

יתרונות של מערכת ניקוז מי גשמים

מערכות המשמשות לצורך ניקוז מי גשמים בבית פרטי, דומות מאוד לאלה המשמשות רשויות מקומיות וארציות, לצורך מניעת הצפות וניקוז מי גשמים באזורים שונים.
בין החלקים החשובים של מערכות ניקוז אלה, ניתן למנות בור ניקוז מי גשמים לביוב, הנקרא גם בור חלחול, או בור ניקוז.
שלא כמו בור ספיגה, המיועד לקליטה ואחסון של שפכים, פסולת נוזלית והפרשות של בני אדם, בור ניקוז מי גשמים בבית פרטי וגם במבנים מסחריים, משמש למטרה שונה לגמרי –
הוא מנקז את מי הגשמים לתוך מאגרי מי תהום, תוך סינון של חומרים שונים מהמים והעברתם לצורך שימוש עתידי, במאגרים תת קרקעיים.

למה צריך בור ניקוז מי גשמים?

מערכות ניקוז נמצאות בכל מקום. כך למשל אפשר למצוא מערכות לצורך ניקוז מי גשמים בגינה, ברחוב, בשדות, בבניינים משותפים, בנייני מסחר ועוד.
חלק חיוני ממערכות ניקוז אלה הם בורות חלחול, המכונים גם בורות ניקוז מי גשמים, שיש להם מספר רב של תפקידים:

שיקולים בתכנון מערכת ניקוז מי גשמים

לצורך תכנון מערכת ניקוז מי גשמים, גם אם מדובר רק על קידוח בור ניקוז מי גשמים בבית פרטי, יש להזמין מהנדס, או יועץ קרקע, אשר יכול להתייחס למספר גדול של שיקולים, לצורך תכנון אפקטיבי של המערכת:

מערכת ניקוז מי גשמים עם עידן קידוחים

חברת עידן קידוחים מבצעת קידוחים באופן מקצועי, בעזרת ציוד ייחודי חדשני ומתקדם, צוותי עבודה מיומנים ומנוסים ואמינים. הקידוחים מתבצעים באופן מקצועי, יעיל ובטיחותי, ליצירת מערכות ניקוז עמידות, יעילות ואפקטיביות, אשר מספקות הגנה מלאה על הסביבה מפני נזקים של מי הגשם.
הצוותים של עידן קידוחים, מתמחים בין היתר גם בקידוחים במקומות ללא גישה, קידוחים עד עומק של 30 מטר, בקוטר של עד 80 ס"מ ומספקים שירות מקצועי ללקוחות מכל מגזרי המשק ברחבי הארץ.

לסיכום

מערכות ניקוז מי גשמים הם מערכות חיוניות לצורך שמירה על שגרת חיים תקינה, גם בתקופות גשומות במיוחד.
הן מגינות לא רק על שגרת החיים, כי אם גם על מבנים, יסודות, אזורים נרחבים ואף מסייעות לאגירת מים מתוקים לשימוש עתידי, אשר הוא חיוני במדינת ישראל.
לביצוע עבודות קידוח במערכות ניקוז מי גשם, צרו קשר עם צוות עידן קידוחים בהקדם!

לשיחת ייעוץ ללא תשלום השאירו פרטים