ניתן לשלם גם בכרטיס אשראי עד 12 תשלומים

כתוב את הכותרת כאן

קידוח קרקע

חברת "עידן קידוחים" מבצעת את פעילותה באמצעות הכלים המכניים המתקדמים ביותר, תוך כדי שילוב של צוותי עבודה מיומנים ובעלי ניסיון וידע מקצועי רב בכל סוגי הקידוחים ומבינה את הצורך של בדיקות קרקע לפני תהליך מקצועי של קידוח קרקע.

קידוחי קרקע – מה צריך לדעת

קידוחי קרקע הינם שם כולל לקבוצה רחבה של קידוחים המבוצעים באדמה או בקרקעית הים.
סוג זה של קידוח משמש ענפים שונים הדורשים קידוחים לעומק האדמה, כמו מחקרים גיאולוגיים ומשלחות גילוי נפט, אך מעל לכל הינם חלק בלתי נפרד מתעשיית הבנייה בישראל.

אחד מסוגי קידוח הקרקע הנפוץ והמהותי ביותר בתחום, הינו קידוח כלונסאות, המחויב בכל הליך בנייה, ובכל היקף של פרויקט.
לצד קידוח זה, תמצאו סוגי קידוחים רבים אחרים המבוצעים על ידנו, כגון קידוחים הנדרשים לטובת בדיקת סוג הקרקע, קידוח בורות ניקוז בורות חלחול או בורות ספיגה,  קידוחי דיפון הנדרשים טרם חפירה ועוד מגוון רחב של שירותים מתקדמים המשמשים לצורך תועלות שונות.

קידוחי קרקע – תהליך הקידוח

קידוחי קרקע מבוצעים בשיטות שונות ובאמצעי קידוחים שונים, כאשר הבחירה בסוג הקידוח שיבוצע תלויה בעיקר בעומק וקוטר הקידוח הנדרש, ומעבר לכך ברמת הנגישות אל המבנה\ האתר בו נדרש ביצוע העבודה.

במקרים מסוימים מתבצעים קידוחים מתוך מבנים קיימים, או קידוחים מתחת למכשולים עליונים כמו מרפסות וקווי מתח גבוה, אלו מקרים בהם נוצר קושי רב בהכנסת מכשור קידוחי קרקע, ונדרש מכשור שאינו עולה על גובה מסוים ובד בבד מעניק ללקוח את התוצאה הרצויה.

חברת "עידן קידוחים" מספקת ללקוחותיה שירותי קידוחי קרקע גם במקרים מורכבים, כאשר שני הפתרונות הגמישים ביותר מבחינת ניידות וגישה לאתרי קידוחים מורכבים הינם קידוח באמצעות בובקט וגם באמצעות קידוח ידני. לפרטים נוספים התקשרו עכשיו או השאירו הודעה באתר ונשמח לעזור.

קידוח בור חלחול
לשיחת ייעוץ ללא תשלום השאירו פרטים