ניתן לשלם גם בכרטיס אשראי עד 12 תשלומים

כתוב את הכותרת כאן

קידוח כלונסאות

קידוח כלונסאות עם ציוד מתקדם וצוות מקצועי זה עידן קידוחים – ניסיון של מעל 20 שנה בתחום קידוחי קרקע במקומות קשים במיוחד.

חברת "עידן קידוחים" מספקת שירותי קידוחי כלונסאות מתקדמים בניהם קידוח כלונסאות ידני, הנדרשים לטובת הנחת יסודות בניין יציבים.

בעידן המודרני בענף הבנייה אנו עדים לשיטות בנייה מתקדמות, הנשענות ברובן על קידוחי כלונסאות.

אלו הקידוחים הבסיסיים ביותר בענף, כאשר החשיבות שלהם בתהליך הבנייה היא ראשונה במעלה בגלל שעל בסיסים מונחים יסודות הבניין שעליהם נשען המבנה כולו, על כל כובד משקלו.

היסודות המונחים הינם בעלי עומק רב, ולעיתים דורשים התמודדות עם אתגרים שונים באתרי הבנייה, בגלל נושאים הקשורים לנגישות אל השטח ובהתאם לסוג הקרקע.

יסודות אלה יבטיחו את יציבות הבניין, ואת בטיחות היושבים בו לאורך שנים רבות, אל מול תזוזות קרקע, בנייה בסמוך ורעשי אדמה שעלולים לפקוד את האדמה עליה שוכן המבנה.

איך מבצעים קידוחי כלונסאות?

מטרתו של קידוח כלונסאות, הינה לייצר עבור המבנה יסודות חזקים ויציבים שחלקם התחתון קבור בתוך האדמה, וחלקם העליון מתנשא לגובה של מספר מטרים, בהתאם לגובהו הסופי של המבנה, ואליו קשור שלד הבניין.

עבודה זו כוללת קידוחים עמוקים בקרקע, אליהם מוחדרות כלונסאות פלדה או מתכת חזקה אחרת.

כאשר את החלל בין הקידוח לכלונסאות עצמן ממלאים בבטון, מוטות ויתדות חיזוק.

קידוח כלונסאות ידני – החשיבות של יסודות חזקים ויציבים

במצב הקרקע בישראל ובעיקר במישור החוף והשפלה, ישנן שקיעות תת קרקעיות רבות – תוצאה של רכות הקרקע ושינויים במבנה האקוויפרים, מאגרי מי תהום תת קרקעיים.

קידוח כלונסאות ידני המבוצעים כראוי ועל פי התקנים המחמירים ביותר, מבטיחים את מניעת שקיעת הבניין, תופעה נפוצה אותה ניתן לראות בבתים ישנים רבים.

מכאן שרצוי ואף חובה לבצע קידוחים אלו בעומק הנכון לגובהו ולגודלו של המבנה העתידי, על מנת שיהיה ניתן להעניק לכלונסאות את היסודות הנדרשים בכדי שהבניין יוכל להיתמך על ידי קרקע מוצקה.

מעוניינים לשמוע עוד על קידוח כלונסאות? מתעניינים בשירותנו? התקשרו עכשיו ונשמח לעזור 0508087665. חברת עידן קידוחים בעלת ניסיון רב של מעל 20 שנה ומציעה מבחר רחב של שירותי קידוח כגון קידוח בור ספיגה, קידוח ידני, קידוח בור חלחול, קידוח כלונסאות ועוד.

לשיחת ייעוץ ללא תשלום השאירו פרטים