ניתן לשלם גם בכרטיס אשראי עד 12 תשלומים

כתוב את הכותרת כאן

איתור נזילות- מה חשוב לדעת

איתור נזילות

מזהים עובש בקירות? רטיבות מהקיר? ריחות לא טובים בבית וחשבון מים מנופח במיוחד? 

ככל הנראה שיש לכם דליפת מים ממקור לא ידוע. איתור נזילות מים במצלמה תרמית היא שיטה חדשנית וחיונית לזיהוי מקור הנזילות ובכך מאפשרת לטפל בבעיה בצורה הנכונה והמדויקת ביותר. 

כיום בעידן שבו הטכנולוגיה הולכת ומתפתחת אין סיבה לרוץ באופן אוטומטי ולשבור קירות, אלא אם כן מדובר במקרים קשים במיוחד, בהם לנו יש את הכלים להגיע אליהם. 

המצלמות התרמיות ללא ספק עושות עבודה חשובה ומדויקת וברוב המקרים מאפשרות לזהות מיד את מקור הנזילה. 

מה שבטוח, הוא שחשוב שתבחרו נכון את אנשי המקצוע שלכם. 

מה חשוב שתבדקו לפני שאתם יוצאים לתהליך איתור נזילות במצלמה תרמית? 

את שעון המים שלכם -הפעולה הראשונה שאתם צריכים לעשות היא בדיקה ששעון המים אכן מסתובב כאשר כל הברזים בבית סגורים. במידה וכן, סימן שיש לכם נזילת מים. 

אנחנו מציינים את העובדה הזאת מאחר ואם השעון שלכם בכלל לא מסתובב, יתכן ואין לכם נזילה או שהמקור שלה הוא לא מנצרת המים אלא מצנרת החצר ולכן שווה שתדעו להבחין לפני שאתם משלמים הרבה כסף ולא יודעים על מה.

באיזה מקרים בדיקת איתור נזילות במצלמה תרמית תעזור לכם מאד? 

במקרים בהם לא ברור מהו מקור הנזילה – גם אנחנו שהתפקיד שלנו לקדוח ולפרק, לא קודחים באופן אוטומטי ומפעילים כמובן שיקול דעת מתי הפעולה נחוצה ומתי לא. אז רגע לפני שאתם שוברים אריחים וקירות, אם מקור נזילת המים שלכם הוא בצנרת המים, שימוש במצלמה תרמית תעשה עבודה מדהימה בשבילכם ותחסוך לכם הרבה כסף, בלאגן וזמן כמובן. 

בכל הנוגע לתחום של איתור נזילות אנחנו ממליצים לכם על חברת יוני אינסטלציה המתמחה בתחום של איתור נזילות במצלמה תרמית ועובדת עם המכשור המתקדם ביותר היום ותוכל להבין באמצעות שימוש במצלמה התרמית את מקור הנזילה הודות לקרני האינפרא האדום במצלמה המאפשרת לזהות את הנזילות באמצעות הפרשי הטמפרטורה. 

  • במצב בו ישנו פגם בצנרת, מים ייזלו החוצה ויחממו את כל האזור שנמצא בקרבת הצנרת ולכן יש צורך בפתרון יסודי. האמנם הפתרון בדרך כלל לא יהיה זול, אבל תהיו בטוחים שתשלום עבור כל הנזקים שהנזילה תגרום יעלו הרבה יותר. 
  •  מעבר לדירה יד שניה – בדק בית, זה מה שאתם חייבים לעשות לפני שאתם עוברים. איתור נזילות במצלמה תרמית היא ללא ספק חלק בלתי נפרד מהבדיקות שאתם צריכים לעשות. תארו לכם מצב שבו אתם עוברים ומגלים לאחר מכן נזקים בצנרת – לא נעים בכלל ולכן תדאגו להימנע ממצבים כאלה ולספוג את העלויות הנמוכות ביחס לנזק שתאלצו לשלם לאחר מכן וכמו כן רצוי להימנע ממצבי אי נעימות שעשויים לבוא בעקבות זאת.

חשוב להדגיש – עין אנושית לא תוכל להבחין במים כלואים מתחת לריצוף מרפסת לצורך העניין ולכן אל תסמכו על העיניים שלכם אלא רק על מומחים בתחום שיגלו את האמת שמתחת לפני השטח (תרתי משמע). 

מתי לא חייבים לבצע איתור נזילות במצלמה תרמית? 

ישנם לא מעט מקרים בהם לא תצטרכו להשתמש בבדיקה ולכן חשוב שתדעו מהם כדי שתמנעו מהוצאות מיותרות: 

  •  איתור מקור נזילה קל – במקרים בהם לתחושתכם מקור איתור הנזילה פשוט, הזמינו אינסטלטור ואל תקפצו מיד על בקשה של איתור נזילות במצלמה תרמית. אינסטלטור אמין שמזהה שהבדיקה פשוטה יחסוך מכם את העלויות ויגיד לכם מיד מהו מקור הנזילה. 
  •  מקור נזילה בעומק הריצוף או הקירות – המצלמה התרמית בעלת יכולות מוגבלות אחרי הכל ויכולה לאתר נזילה רק כאשר היא בעומק של כמה ס"מ מהמשטח הנבדק. במקרים בהם ישנם משטחי בטון וחיפויי פרקט למשל, אלו יכולים להפריע למצלמה ולהוות מכשול לזיהוי. 
  • במקרים בהם מצלמה תרמית לא מצליחה לאתר את מקור הנזילה בצנרת, הפתרון יהיה שימוש בחיישני גז.

הטכנולוגיה יודעת לעשות את העבודה

אז אם הבנתם מהקריאה שלכם עד כה שמקרה הנזילות שלכם עשוי להתאים לטיפול של איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית, ככל הנראה שתרוויחו מאחר והבדיקה הינה יסודית ומתקדמת וכמובן – נקיה ומונעת שיפוצים, רעשים ולכלוכים שההתמודדות איתם מסתכלת אותנו מאד ביום יום שלנו. 

חברת עידן קידוחים המתמחה בתחום של קידוח ידני וקידוחי קרע מזמינה אתכם לקבל את מעטפת הפתרונות היסודיים ביותר לאיתור נזילות, בין אם יהיו בשיטת המצלמות התרמיות או במקרים מורכבים יותר הדורשים קידוח מקצועי על ידינו. למידע נוסף ופרטים אל תהססו וצרו איתנו קשר, 

תזכרו שנזקי נזילות פשוט לא יכולים לחכות.

מאמרים נוספים:

בור חלחול- מי רשאי לקדוח?

קידוח בור חלחול נעשה באזורים בהם יש משקעים רבים. תפקידו של הבור הוא לאפשר חלחול של מי הגשמים ומכאן גם שמו. הוא מזרים את המים

לפרטים נוספים:

לשיחת ייעוץ ללא תשלום השאירו פרטים