ניתן לשלם גם בכרטיס אשראי עד 12 תשלומים

כתוב את הכותרת כאן

בור ספיגה

בור ספיגה מיועד לאיסוף ואחסון של שפכים ופסולת נוזלית, כולל פסולת ביתית והפרשות, כאשר יש צורך בניקוז של שפכים אלה, בגלל מערכת ביוב ביתית שאינה מחוברת למערכת מוניציפלית, או ציבורית אחרת.
חברת עידן קידוחים מספקת, בין היתר שירות קידוחים לבורות ספיגה, באמצעות ציוד מתקדם וצוותים מיומנים.

בור ספיגה ביתי

בור ספיגה ביתי משמש חלופה למערכת ביוב ציבורית, במקומות אשר בהם לא קיימת מערכת כזו.
בור זה נראה למעשה ממש כמו באר, אלא שתחתית הבור, בניגוד לבאר, אינה מרוצפת, אלא מכוסה באדמה. אל הבור הזה מושלכים, או מוזרמים כל השפכים, אשר באופן תקין היו מוזרמים אל הביוב. שם הם נספגים למעשה באדמה וממלאים את הבור, עד שהבור עולה על גדותיו ואז יש להזמין מערכת שאיבה מיוחדת כדי לרוקן את הבור ולאפשר המשך פעילות תקינה של הבור.
אפשר למצוא בורות כאלה בבנייני מגורים משותפים, או בתים פרטיים ואף בבניינים מוסדיים מסוגים שונים, אשר מסיבות שונות אינם מחוברים למערכת ביוב מרכזית.

בור ספיגה בגינה

בור ספיגה בגינה – לעיתים הכוונה היא לבור חלחול, אשר מטרתו היא לנקז מי גשמים ולמנוע הצפת מים בגינה, אבל אם כן, זהו מונח שגוי, שכן בור ספיגה מיועד לקליטת שפכים ואילו בור חלחול מיועד לקליטה של מי גשמים והעברתם למאגר מי תהום.
אם כן, בור ספיגה בגינה, או בור ספיגה בחצר, עשוי להיות בור ספיגה לשימוש ביתי, עבור בית פרטי אשר מסיבה כלשהי אינו מחובר למערכת ביוב מרכזית, אם כי אפשר למצוא בור ספיגה בחצר גם בבנייני מסחר, בעיקר באזורים כפריים, אשר מסיבה כלשהי אינם יכולים להתחבר למערכת ביוב ציבורית.

בור ספיגה למי גשמים

בור חלחול, כאמור, הוא המונח הנכון המתאר בור שמטרתו לקלוט מי גשמים ולהעביר אותם למאגר מי תהום, כדי לסייע למערכת הניקוז ולמנוע הצפות, אם כי לעיתים קרובות, בור זה נקרא בטעות גם – בור ספיגה למי גשמים.

למעשה, מטרתו של בור חלחול שונה בתכלית מזו של בור ספיגה ואף אופן הפעולה שלו שונה מאוד, שכן בור ספיגה מיועד לאגירה של השפכים ואילו בור חלחול משמש רק למעבר של המים, עד שהם מגיעים למקום המיועד להם.

 

חשיבותו של בור ספיגה למי גשמים

בור חלחול, או בור ספיגה למי גשמים, הוא אלמנט חיוני, המשרת שורה ארוכה של צרכים:

קידוח בור ספיגה עם עידן קידוחים

חברת עידן קידוחים מתמחה בקידוחים מכל הסוגים באמצעות כלי עבודה מתקדמים.
כלי עבודה המופעלים על ידי צוותים מקצועיים מיומנים, אשר מכירים היטב את סוגי הקידוחים השונם ויש להם את הידע והניסיון הדרוש כדי לבצע אותם באופן יעיל, איכותי ועמיד.
עידן קידוחים מתמחים בין היתר גם בקידוח במקומות ללא גישה, או עם גישה קשה במיוחד, כדי לאפשר לכם לקדוח בור ספיגה, או בור חלחול במקומות המתאימים לכך ביותר, על פי הוראות מהנדס, או יועץ קרקע.
רק באופן הזה אפשר לקדוח בור חלחול בצורה אפקטיבית, שישמש אתכם היטב וידרוש כמה שפחות תחזוקה והשגחה.

לשיחת ייעוץ ללא תשלום השאירו פרטים