ניתן לשלם גם בכרטיס אשראי עד 12 תשלומים

כתוב את הכותרת כאן

קידוח ידני בכפר סבא

עידן קידוחים- נותנים שירות מקצועי ומסור בכפר סבא, מבצעים פרויקטים רבים של קידוח ידני בכפר סבא עם ניסיון והכרה בקידוח ידני בכל סוגי הקרקעות השונים באזור כפר סבא.

עידן קידוחים- מבצעים קידוח ידני הידראולי במקומות קשים לגישה.

ניסיון של מעל – 20 שנה בתחום מאפשר לנו לתת פתרונות קידוח מתקדמים אפילו למקומות הצפופים ביותר.

הפרויקטים של קידוחים ידניים בכפר סבא מתבצעים בעזרת מנוע המפעיל כוח הידראולי בעזרת לחץ שמן ומאפשר למגדל המקדח להסתובב ולבצע קידוח לעומק הנדרש. היתרון של קידוח ידני הוא בנוחות גישה עבור מבנים צרים במיוחד או מרתפים או כל מקום אחר שנדרש לבצע בו קידוחים אך אין גישה למשאית או מכונה אחרת. קידוח ידני נחשב קומפקטי, קטן יחסית ומאוד גמיש עבור שטחים קטנים או סובבים מכשולים. יתרון נוסף לקידוח ידני הוא שאין מגבלה בעומק הבור הנדרש לצורך הקידוח, עומק הבור יכול להגיע לעומקים גדולים מאוד. מצד שני קידוח ידני הוא איטי והזזת מגדל הקידוח מבור לבור מתבצעת ידנית לכן זמן הקידוח מתארך וגם מסורבל הרבה יותר משאר סוגי הקידוחים.

החיסרון של קידוח ידני הוא הגבלה בניידות מגדל הקידוח. כיוון שהקידוח הידני נעשה בעזרת מגדל קידוח בעל לוח בקרה מכני, מה גם שהמגדל לא יושב על גבי מכונה או מנוף המאפשרים תנועה מהירה מבור לבור ולכן קידוח ידני נעשה לצורך קידוחים עם מספר בורות בודדים ולעיתים אף בור בודד. השימושים העיקריים בקידוח ידני :

בורות ספיגה – בור ספיגה הוא בור המיועד לנקז איליו את מי הגשמים.

קידוח הבור נעשה ב- 2 אמצעים קידוח ידני או קידוח באמצעות זחל קידוח, קידוח בור הספיגה נעשה בעומק הנדרש חשוב להגיע לפחות ל- 2 מ' בשכבה מחלחלת.

בדיקת קרקע – לצורך בדיקת האדמה במקומות שהגישה מוגבלת ומעוניינים לקבל מידע אודות איכות הקרקע לצורך ביצוע נרחב יותר של קידוחים במבנה העתידי להיבנות בשטח.

קידוח כלונסאות – קידוחים של מספר קטן של בורות הדורשים חיזוק באמצעות עמודי כלונסאות.

קידוחים באמצעות קידוח ידני הידראולי בכפר סבא והסביבה 

לצורך ביצוע קידוח ידני יש תחילה לבנות את מגדל הקידוח העשוי מעמודי פלדה ואליו מחוברים לוח בקרה מכני וכבל המחזיק את המקדח. הלוח המכני עוזר לשלוט בעוצמת סיבוב המקדח ושולט על התנהלות הקידוח מול המנוע הנמצא במרחק ממגדל המקדח. בדרך כלל , בגלל המקומות הקטנים בהם מתבצעת העבודה אין מספיק מקום לאחסן את המנוע ולכן הוא נמצא במרחק מה ממגדל הקידוח.-

לשיחת ייעוץ ללא תשלום השאירו פרטים